Obsah
Ministerstvo zahraničních věcí Finska

O našich stránkách - Velvyslanectví Finska, Praha : Aktuálně

VELVYSLANECTVÍ FINSKA, Praha

Hellichova 1, 11800 Prague 1, The Czech Republic
Tel. +420-2511 77251, E-mail: sanomat.pra@formin.fi
Česky | Suomi | English | Svenska | facebook |  | Instagram
Normální fontVětší font
 

O našich stránkách

Internetové stránky finland.cz jsou distribučním kanálem pro poskytování informací a služeb velvyslanectví Finska v Praze a ministerstva zahraničních věcí Finska jak finským občanům tak i jiným státním příslušníkům. Internetové služby jsou poskytovány finsky, anglicky a česky. V budoucnu bude otevřena také švédská sekce stránek. Všechny materiály však nejsou k dispozici ve všech těchto jazycích.

Hlavní stránka - novinky na hlavní stránce obsahují aktuální tiskové zprávy, projevy a články týkající se Finska, finské kultury, činnosti pražského velvyslanectví nebo finského ministerstva zahraničních věcí. Na hlavní stránku bude také brzy umístěn sloupek s aktualitami z finského ministerstva zahraničních věcí v anglickém jazyce, který obsahuje tiskové zprávy, projevy a články ministerstva nebo administrativy zahraničních věcí.

Aktuálně - v tomto oddílu naleznete vlastní sdělení pražského velvyslanectví stejně jako články týkající se jeho činnosti. Aktuality si lze stáhnout prostřednictvím RSS.

O velvyslanectví - na této stránce se dozvíte, jaké je poslání velvyslanectví a jeho personální obsazení, dále informace o úřadu a rezidenci. Naleznete zde také informace o historii diplomatických styků České republiky a Finska.

Služby - zde se nacházejí informace o cestovních dokumentech, vízech, povolení k pobytu stejně jako o dalších konzulárních službách velvyslanectví.

Kontakty obsahují kontatní údaje velvyslanectví.

O Finsku - prezentace Finska.

Odkazy - v tomto oddíle naleznete užitečné internetové adresy týkající se Finska, odkazy na finské ministerstvo zahraničních věcí, finskou státní správu a další úřady.

Napiše nám - pomocí formuláře můžete rychle kontaktovat velvyslanectví, můžete poslat dotaz, připomínku, případně návrh na vylepšení internetových stránek.

Velvyslanectví neodpovídá za obsah odkazovaných stránek.

Speciální programy

Obsah oddílu Aktuálně lze sledovat také pomocí RSS (Really Simple Syndication/Rich Site Summary). Uživatel se může přihlásit do skupiny newsgroup a dostávat tak informace o aktualizacích. Stránky tedy není třeba kvůli sledování aktualizací stále navštěvovat.

Čtečku RSS lze stáhnout zdarma. Návod k použití RSS naleznete mj. na adrese:

http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss

Autorská práva

Držitelem autorských práv k textům, obrázkům a uloženým souborům publikovaným na stránkách je velvyslanectví Finska nebo jiné subjekty zmíněné v souvislosti s publikovanými materiály. Autorská práva k obrázkům mohou patřit jinému subjektu, se kterým však velvyslanectví uzavřelo dohodu o jejich použití.

Odkazy na texty jsou povoleny a texty lze dále použít s podmínkou uvedení zdroje. O jiném použití materiálů je třeba se zvlášť dohodnout s velvyslanectvím Finska.

Odkazy na jednotlivé obrázky jsou kategoricky zakázány.

Ochrana osobních dat

Osobní data uživatelů služeb se neukládají. Kontaktní informace uživatelů budou využity pouze k případnému zodpovězení připomínek.

Zodpovědnost za stránky

Za obsah těchto stránek nese zodpovědnost velvyslanectví Finska, jehož cílem je udržování co možná nejvyšší aktuálnosti. Případná pochybení budou bez okolků odstraněna.

Velvyslanectví nepřijímá zodpovědnost za odkazované stránky provozované jiným subjektem.

Další informace

Internetové stránky provozuje velvyslanectví Finska v České republice ve spolupráci s odbory komunikace a kultury ministerstva zahraničních věcí Finska. Pro získání dalších informací o stránkách se obraťte na e-mailovou adresu velvyslanectví: sanomat.pra@formin.fi

Tisk

Tento dokument

Aktualizováno 19.3.2007


© Velvyslanectví Finska, Praha | Informace o webu | Kontakt